ERDOL 2

Opis

Zadzwoń do nas

Jeśli chcesz zobaczyć ten dom na żywo – zadzwoń i umów spotkanie na naszych budowach!
724 240 710

Dom parterowy 68 mkw. lub z poddaszem użytkowym 107 mkw.

Dom ERDOL 2 to kompaktowy dom dla rodziny i jeden z naszych najbardziej rozchwytywanych projektów.

Występuje w dwóch wersjach powierzchni:

68 m² w wersji parterowej (kąt nachylenia dachu 25 stopni)

107 m² w wersji z poddaszem użytkowym (kąt nachylenia dachu 35 stopni) – poddasze do dowolnej aranżacji, zaprezentowane rzuty poddasza są jedynie propozycją.

Ten dom został zaprojektowany tak, aby na kompaktowej przestrzeni zapewnić wygodę oraz wszystko to, co w codziennej przestrzeni jest najważniejsze. Wersja parterowa idealnie sprawdzi się jako dom dla singla lub pary, a opcja z poddaszem użytkowym zaspokoi potrzeby 4-5 osobowej rodziny.

Zastosowane w nim nowoczesne technologie i ekologiczne rozwiązania sprawiają, że jest to dom energooszczędny, który funkcjonuje w harmonii z naturą. Do budowy wykorzystuje się drewno KVH stanowiące podstawę całej konstrukcji. Odpowiednio dobrane materiały izolacyjne sprawiają, że dom chroniony jest przed stratami ciepła. Istnieje możliwość wykorzystania spiżarni jako pomieszczenie techniczne z wejściem od strony wiatrołapu – wszystkie nasze budynki mają w ścianie od strony wiatrołapu przygotowane miejsce montażu drzwi, które można wstawić po usunięciu płyt zamykających przejście.

Jeśli chcesz zobaczyć ten dom na żywo – zadzwoń i umów spotkanie na naszych budowach!

Parter 68 m2
Pokój 10.90 m2
Wiatrołap 4.60 m2
Spiżarka 3.10 m2
Kuchnia 7.90 m2
Salon 21.20 m2
Łazienka 4.80 m2
Pokój 11.20 m2
Hol 4.20 m2
Poddasze 39 m2
Pokój 13.60 m2
Pom. gospodarcze 3.30 m2
Pokój 8.40 m2
Łazienka 3.70 m2
Hol 3.80 m2

Dlaczego warto wybudować dom Erdol?

Gwarancja ceny

Podpisz umowę i już dziś zyskaj pewność, że koszty budowy Twojego domu nie zmienią się do czasu zakończenia prac. Ponadto, otrzymasz od nas aż 30 lat gwarancji na wybudowany dom!

Wsparcie specjalistów

Będziemy z Tobą w każdym etapie budowy domu – od pierwszego kontaktu po odbiór kluczy, dzięki czemu cały proces przebiegnie sprawnie i bezstresowo. Możesz liczyć na nasze wsparcie zawsze wtedy, kiedy tego potrzebujesz!

Szybki czas budowy

Twój dom może powstać nawet w kilka tygodni od podpisania umowy! Wykorzystywane przez nas technologie pozwalają na stworzenie wyjątkowego domu o wysokiej jakości w krótkim czasie bez wzrostu ceny.

Oszczędności przez lata

Twój dom będzie tani nie tylko w budowie, ale też w utrzymaniu! Możesz oszczędzać na rachunkach za prąd i ogrzewanie inwestując w instalację fotowoltaiczną i system rekuperacji – ciepło nie ucieknie z domu, a Ty zyskasz spokój i niezależność.

Podobne oferty

Dom parterowy 74 mkw. lub z poddaszem użytkowym 116 mkw. Posiada 1 sypialnię na parterze, większy salon oraz 2 sypialnie na poddaszu.

Domy na zgłoszenie!
Dom parterowy 59 mkw. lub z poddaszem użytkowym 90 mkw. Posiada 1 sypialnię na parterze oraz 2 sypialnie na poddaszu.

Dom parterowy 82 mkw. lub z poddaszem użytkowym 130 mkw. Posiada 2 sypialnie na parterze, większy salon oraz 2 sypialnie na poddaszu.

ERDOL 2, Kutno

Dom ERDOL 2 z poddaszem użytkowym, dach nowoczesny. Pakiet kolorystyczny Antracyt. Realizacja w okolicach Kutna, woj. łódzkie.

ERDOL 2, Rzgów

Dom ERDOL 2 z poddaszem użytkowym, dach klasyczny. Pakiet kolorystyczny Antracyt. Realizacja w miejscowości Konstantyna (gmina Rzgów), woj. łódzkie.

ERDOL 3XL, Łowicz

Dom ERDOL 3XL z poddaszem użytkowym, dach nowoczesny. Pakiet kolorystyczny Antracyt. Realizacja w Łowiczu, woj. łódzkie.

ERDOL 2, Skoszewy

Dom ERDOL 2 z poddaszem użytkowym, dach klasyczny. Pakiet kolorystyczny Antracyt. Realizacja w Skoszewach, woj. łódzkie. Dom prefabrykowany w 4 dni.

ERDOL 2, Łódź

Dom ERDOL 2 z poddaszem użytkowym, dach klasyczny. Pakiet kolorystyczny Antracyt. Realizacja w Łodzi, woj. łódzkie.

ERDOL 2, Pabianice

Dom ERDOL 2 z poddaszem użytkowym, dach klasyczny. Pakiet kolorystyczny Orzech Realizacja -Pabianice, woj. łódzkie. Dom prefabrykowany w 3dni.

ERDOL 2 XL, Bedoń Przykościelny

Dom ERDOL 2XL z poddaszem użytkowym, dach klasyczny. Pakiet kolorystyczny Antracyt. Realizacja -Bedoń Przykościelny, woj. łódzkie. Dom prefabrykowany w 4dni.

Obserwuj nas