ERDOL 1XL

Opis

Zadzwoń do nas

Zadzwoń i umów spotkanie na naszych budowach!
724 240 710

ERDOL 1 XL to powiększona wersja naszego bazowego projektu ERDOL 1. Dom ten ma powierzchnię 74 mkw. w wersji parterowej lub 116 mkw. w wersji z poddaszem użytkowym. To doskonale przemyślana funkcjonalna przestrzeń na kompaktowej powierzchni. Dzięki swoim rozmiarom ERDOL 1 XL jest domem tanim w utrzymaniu i wygodnym w codziennym funkcjonowaniu.

ERDOL 1XL występuje w dwóch wersjach powierzchni:

74 m² w wersji parterowej (kąt nachylenia dachu 25 stopni)

116 m² w wersji z poddaszem użytkowym* (kąt nachylenia dachu 35 stopni) – poddasze do dowolnej aranżacji, zaprezentowany rzut poddasza jest jedynie propozycją. *istnieje możliwość wykonania klatki schodowej w miejscu pom. gospodarczego na parterze (do uzgodnienia na etapie konfiguracji budynku).

Ten dom to niewielka, ale bardzo wygodna przestrzeń, która idealnie sprawdzi się jako alternatywa dla mieszkania w bloku, dom dla singla, pary lub rodziny 2+1 lub 2+2. Niewielkie rozmiary sprawiają, że jest szybki w budowie (montaż w 2 dni), tani i łatwy w utrzymaniu.

Zastosowane w nim nowoczesne technologie i ekologiczne rozwiązania sprawiają, że jest to dom energooszczędny, który funkcjonuje w harmonii z naturą. Do budowy wykorzystuje się drewno KVH stanowiące podstawę całej konstrukcji. Odpowiednio dobrane materiały izolacyjne sprawiają, że dom chroniony jest przed stratami ciepła. Istnieje możliwość wykorzystania spiżarni jako pomieszczenie techniczne z wejściem od strony wiatrołapu – wszystkie nasze budynki mają w ścianie od strony wiatrołapu przygotowane miejsce montażu drzwi, które można wstawić po usunięciu płyt zamykających przejście

Zadzwoń i umów spotkanie na naszych budowach!

Parter 74 m2
Łazienka 4.50 m2
Wiatrołap + Pom. gosp. 4.60 m2 + 4.60 m2
Spiżarka 3.10 m2
Kuchnia 7.90 m2
Salon z jadalnią 30.90 m2
Pokój 11.70 m2
Hol 6.00 m2
Poddasze 42 m2
Pokój 16.88 m2
Hol 2.60 m2
Pokój 20.20 m2
Pom. gosp. 3.20 m2

Dlaczego warto wybudować dom Erdol?

Gwarancja ceny

Podpisz umowę i już dziś zyskaj pewność, że koszty budowy Twojego domu nie zmienią się do czasu zakończenia prac. Ponadto, otrzymasz od nas aż 30 lat gwarancji na wybudowany dom!

Wsparcie specjalistów

Będziemy z Tobą w każdym etapie budowy domu – od pierwszego kontaktu po odbiór kluczy, dzięki czemu cały proces przebiegnie sprawnie i bezstresowo. Możesz liczyć na nasze wsparcie zawsze wtedy, kiedy tego potrzebujesz!

Szybki czas budowy

Twój dom może powstać nawet w kilka tygodni od podpisania umowy! Wykorzystywane przez nas technologie pozwalają na stworzenie wyjątkowego domu o wysokiej jakości w krótkim czasie bez wzrostu ceny.

Oszczędności przez lata

Twój dom będzie tani nie tylko w budowie, ale też w utrzymaniu! Możesz oszczędzać na rachunkach za prąd i ogrzewanie inwestując w instalację fotowoltaiczną i system rekuperacji – ciepło nie ucieknie z domu, a Ty zyskasz spokój i niezależność.

Podobne oferty

Dom parterowy 74 mkw. lub z poddaszem użytkowym 116 mkw. Posiada 1 sypialnię na parterze, większy salon oraz 2 sypialnie na poddaszu.

Domy na zgłoszenie!
Dom parterowy 59 mkw. lub z poddaszem użytkowym 90 mkw. Posiada 1 sypialnię na parterze oraz 2 sypialnie na poddaszu.

Bestseller! Dom parterowy 68 mkw. lub z poddaszem użytkowym 107 mkw. Posiada 2 sypialnie na parterze oraz 2 sypialnie na poddaszu.

Obserwuj nas