Dla inwestora

Masz pomysł na inwestycję deweloperską? Posiadasz dużą działkę i myślisz o wybudowaniu domów jednorodzinnych lub wielorodzinnych na sprzedaż? A może świadczysz usługi budowlane i poszukujesz dostawcy gotowych elementów prefabrykowanych i konstrukcji? Skontaktuj się z nami, opowiedz o swoim pomyśle na inwestycję, a my pomożemy Ci go zrealizować.

Zapraszamy do współpracy!

Własne fabryki w Polsce

Rekordowy czas realizacji

Gwarancja ceny materiałów i kosztów budowy

Zaplecze maszynowe i specjalistyczny transport

osiedla-i-domy

Budowa domów i osiedli

Szybka budowa, minimum formalności, gwarancja kosztów budowy – kompleksowa obsługa Twojej inwestycji. Domy w technologii ERDOL HAUS i BOX HAUS to idealnie rozwiązanie dla małych i dużych deweloperów. Mogą tworzyć osiedla energooszczędnych domów jednorodzinnych, domów szeregowych, a nawet nowoczesnych budynków wielorodzinnych z funkcjonalnymi mieszkaniami na sprzedaż lub wynajem. Zaletą naszych budynków jest szybkość realizacji, gwarantowana cena budowy oraz niskie koszty utrzymania. Możesz zdecydować się na gotowy projekt lub zlecić nam realizację własnego pomysłu!

Elementy prefabrykowane: produkcja, dostawa, montaż

Zgłoś się do nas, jeśli poszukujesz rzetelnego i sprawdzonego Partnera w zakresie produkcji i dostawy elementów prefabrykowanych, ścian, konstrukcji drewnianych, szkieletów, wiązarów, itp. Jesteśmy producentem – posiadamy własne fabryki w Polsce, rozbudowany park maszynowy oraz specjalistyczny transport. Dostarczamy materiały, świadczymy usługi montażu i budujemy w całej Polsce oraz za granicą, m.in. w Niemczech, Belgii i Holandii.

elementy prefabrykowane dostawa i montaż

Masz pytania?

Zadzwoń lub napisz!
+48 724 240 710
+48 533 161 619

Zapytaj o ofertę dla Inwestora