Opis

Dom parterowy 82 mkw. lub z poddaszem użytkowym 130 mkw.

Dom ERDOL 2XL (dwie sypialnie na parterze) jest wydłużoną wersją domu ERDOL 2. Jest to doskonała propozycja dla wszystkich osób, które w swoim domu nie potrzebują dużej liczby pomieszczeń, jednak chcą skorzystać z dodatkowego metrażu części dziennej, dzięki czemu zyskują więcej przestrzeni do wygodnego funkcjonowania. Występuje w dwóch wersjach powierzchni:

82 m² w wersji parterowej (kąt nachylenia dachu 25 stopni)

130 m² w wersji z poddaszem użytkowym (kąt nachylenia dachu 35 stopni) – poddasze do dowolnej aranżacji, zaprezentowane rzuty poddasza są jedynie propozycją.

Zastosowane w tym projekcie nowoczesne technologie i ekologiczne rozwiązania sprawiają, że jest to dom energooszczędny, który funkcjonuje w harmonii z naturą. Do budowy wykorzystuje się drewno KVH stanowiące podstawę całej konstrukcji. Odpowiednio dobrane materiały izolacyjne sprawiają, że dom chroniony jest przed stratami ciepła. Istnieje możliwość wykorzystania spiżarni jako pomieszczenie techniczne z wejściem od strony wiatrołapu – wszystkie nasze budynki mają w ścianie od strony wiatrołapu przygotowane miejsce montażu drzwi, które można wstawić po usunięciu płyt zamykających przejście.

Jeśli chcesz zobaczyć ten dom na żywo – zadzwoń i umów spotkanie na naszych budowach!

 

Zapytaj o ofertę

Podobne oferty

Dom parterowy 68 mkw. lub z poddaszem użytkowym 107 mkw.

Dom parterowy 82 mkw. lub z poddaszem użytkowym 130 mkw.

Obserwuj nas