ERDOL 2XL

Opis

Zadzwoń do nas

Jeśli chcesz zobaczyć ten dom na żywo – zadzwoń i umów spotkanie na naszych budowach!
724 240 710

Dom parterowy 82 mkw. lub z poddaszem użytkowym 130 mkw.

Dom ERDOL 2XL (dwie sypialnie na parterze) jest wydłużoną wersją domu ERDOL 2. Jest to doskonała propozycja dla wszystkich osób, które w swoim domu nie potrzebują dużej liczby pomieszczeń, jednak chcą skorzystać z dodatkowego metrażu części dziennej, dzięki czemu zyskują więcej przestrzeni do wygodnego funkcjonowania. Występuje w dwóch wersjach powierzchni:

82 m² w wersji parterowej (kąt nachylenia dachu 25 stopni)

130 m² w wersji z poddaszem użytkowym (kąt nachylenia dachu 35 stopni) – poddasze do dowolnej aranżacji, zaprezentowane rzuty poddasza są jedynie propozycją.

Zastosowane w tym projekcie nowoczesne technologie i ekologiczne rozwiązania sprawiają, że jest to dom energooszczędny, który funkcjonuje w harmonii z naturą. Do budowy wykorzystuje się drewno KVH stanowiące podstawę całej konstrukcji. Odpowiednio dobrane materiały izolacyjne sprawiają, że dom chroniony jest przed stratami ciepła. Istnieje możliwość wykorzystania spiżarni jako pomieszczenie techniczne z wejściem od strony wiatrołapu – wszystkie nasze budynki mają w ścianie od strony wiatrołapu przygotowane miejsce montażu drzwi, które można wstawić po usunięciu płyt zamykających przejście.

Jeśli chcesz zobaczyć ten dom na żywo – zadzwoń i umów spotkanie na naszych budowach!

Parter 82 m2
Pokój 10.90 m2
Klatka schodowa 4.90 m2
Wiatrołap 4.60 m2
Spiżarka 3.10 m2
Kuchnia 7.90 m2
Salon z jadalnią 30.90 m2
Łazienka 4.80 m2
Pokój 11.20 m2
Poddasze 48 m2
Pokój 7.50 m2
Pom. gospodarcze 1.00 m2
Pokój 8.40 m2
Pom. gospodarcze 1.20 m2
Łazienka 2.40 m2
Hol 5.30 m2

Dlaczego warto wybudować dom Erdol?

Gwarancja ceny

Podpisz umowę i już dziś zyskaj pewność, że koszty budowy Twojego domu nie zmienią się do czasu zakończenia prac. Ponadto, otrzymasz od nas aż 30 lat gwarancji na wybudowany dom!

Wsparcie specjalistów

Będziemy z Tobą w każdym etapie budowy domu – od pierwszego kontaktu po odbiór kluczy, dzięki czemu cały proces przebiegnie sprawnie i bezstresowo. Możesz liczyć na nasze wsparcie zawsze wtedy, kiedy tego potrzebujesz!

Szybki czas budowy

Twój dom może powstać nawet w kilka tygodni od podpisania umowy! Wykorzystywane przez nas technologie pozwalają na stworzenie wyjątkowego domu o wysokiej jakości w krótkim czasie bez wzrostu ceny.

Oszczędności przez lata

Twój dom będzie tani nie tylko w budowie, ale też w utrzymaniu! Możesz oszczędzać na rachunkach za prąd i ogrzewanie inwestując w instalację fotowoltaiczną i system rekuperacji – ciepło nie ucieknie z domu, a Ty zyskasz spokój i niezależność.

Podobne oferty

Nowoczesna stodoła, czyli dom ERDOL N w wersji parterowej 124 mkw. lub z poddaszem użytkowym 222 mkw.

Bestseller! Dom parterowy 68 mkw. lub z poddaszem użytkowym 107 mkw. Posiada 2 sypialnie na parterze oraz 2 sypialnie na poddaszu.

Dom parterowy 82 mkw. lub z poddaszem użytkowym 130 mkw. Na parterze posiada 3 sypialnie oraz 2 na poddaszu.

Obserwuj nas