ERDOL 3

Opis

Zadzwoń do nas

Jeśli chcesz zobaczyć ten dom na żywo – zadzwoń i umów spotkanie na naszych budowach!
724 240 710

Dom parterowy 82 mkw. lub z poddaszem użytkowym 130 mkw.

Dom ERDOL 3 (trzy sypialnie na parterze) został stworzony tak, aby zapewnić swoim mieszkańcom wygodne i przestronne wnętrza, w których znajdzie się miejsce na wszystko, czego potrzeba większej rodzinie. Występuje w dwóch wersjach powierzchni:

82 m² w wersji parterowej (kąt nachylenia dachu 25 stopni)

130 m² w wersji z poddaszem użytkowym (kąt nachylenia dachu 35 stopni) – poddasze do dowolnej aranżacji, zaprezentowane rzuty poddasza są jedynie propozycją.

Zastosowane w nim nowoczesne technologie i ekologiczne rozwiązania, sprawiają, że jest to dom energooszczędny, który funkcjonuje w harmonii z naturą. Do budowy wykorzystuje się drewno KVH stanowiące podstawę całej konstrukcji. Odpowiednio dobrane materiały izolacyjne sprawiają, że dom chroniony jest przed stratami ciepła. Istnieje możliwość wykorzystania spiżarni jako pomieszczenie techniczne z wejściem od strony wiatrołapu – wszystkie nasze budynki mają w ścianie od strony wiatrołapu przygotowane miejsce montażu drzwi, które można wstawić po usunięciu płyt zamykających przejście.

Jeśli chcesz zobaczyć ten dom na żywo – zadzwoń i umów spotkanie na naszych budowach!

Parter 82 m2
Pokój 10.90 m2
Łazienka 4.70 m2
Wiatrołap 4.60 m2
Spiżarka 3.10 m2
Kuchnia 7.90 m2
Salon z jadalnią 21.10 m2
Hol 8.40 m2
Pokój 10.00 m2
Pokój 11.20 m2
Poddasze 48 m2
Pokój 13.60 m2
Łazienka 5.80 m2
Pom. gospodarcze 2.70 m2
Pokój 15.20 m2
Hol 11.10 m2

Dlaczego warto wybudować dom Erdol?

Gwarancja ceny

Podpisz umowę i już dziś zyskaj pewność, że koszty budowy Twojego domu nie zmienią się do czasu zakończenia prac. Ponadto, otrzymasz od nas aż 30 lat gwarancji na wybudowany dom!

Wsparcie specjalistów

Będziemy z Tobą w każdym etapie budowy domu – od pierwszego kontaktu po odbiór kluczy, dzięki czemu cały proces przebiegnie sprawnie i bezstresowo. Możesz liczyć na nasze wsparcie zawsze wtedy, kiedy tego potrzebujesz!

Szybki czas budowy

Twój dom może powstać nawet w kilka tygodni od podpisania umowy! Wykorzystywane przez nas technologie pozwalają na stworzenie wyjątkowego domu o wysokiej jakości w krótkim czasie bez wzrostu ceny.

Oszczędności przez lata

Twój dom będzie tani nie tylko w budowie, ale też w utrzymaniu! Możesz oszczędzać na rachunkach za prąd i ogrzewanie inwestując w instalację fotowoltaiczną i system rekuperacji – ciepło nie ucieknie z domu, a Ty zyskasz spokój i niezależność.

Podobne oferty

Nowoczesny model domu parterowego 104 mkw. z dachem czterospadowym i tarasem w podcieniu.

Dom parterowy 82 mkw. lub z poddaszem użytkowym 130 mkw. Posiada 2 sypialnie na parterze, większy salon oraz 2 sypialnie na poddaszu.

Dom parterowy 97 mkw. lub z poddaszem użytkowym 151 mkw. Posiada 3 sypialnie na parterze, większy salon oraz 2 sypialnie na poddaszu.

Obserwuj nas