ERDOL 3XL

Opis

Zadzwoń do nas

Jeśli chcesz zobaczyć ten dom na żywo – zadzwoń i umów spotkanie na naszych budowach!
724 240 710

Dom parterowy 97 mkw. lub z poddaszem użytkowym 151 mkw.

Dom ERDOL 3XL to projekt dla osób, które pragną mieć więcej wygodnej przestrzeni na co dzień. Dom w tej wersji to wydłużony ERDOL 3, dzięki czemu udało się zwiększyć powierzchnię salonu oraz wygospodarować osobną klatkę schodową (dla wersji z poddaszem użytkowym) lub dodatkowe pomieszczenie gospodarcze/drugą łazienkę (dla wersji parterowej). Jeśli zależy Ci na większym metrażu, ten projekt jest idealny dla Ciebie. Występuje w dwóch wersjach powierzchni:

97 m² w wersji parterowej (kąt nachylenia dachu 25 stopni)

151 m² w wersji z poddaszem użytkowym (kąt nachylenia dachu 35 stopni) – poddasze do własnej aranżacji, zaprezentowane rzuty poddasza są przykładowe.

Zastosowane w nim nowoczesne technologie i ekologiczne rozwiązania, sprawiają, że jest to dom energooszczędny, który funkcjonuje w harmonii z naturą. Do budowy wykorzystuje się drewno KVH stanowiące podstawę całej konstrukcji. Odpowiednio dobrane materiały izolacyjne sprawiają, że dom chroniony jest przed stratami ciepła. Istnieje możliwość wykorzystania spiżarni jako pomieszczenie techniczne z wejściem od strony wiatrołapu – wszystkie nasze budynki mają w ścianie od strony wiatrołapu przygotowane miejsce montażu drzwi, które można wstawić po usunięciu płyt zamykających przejście.

Parter 97 m2
Kuchnia 7.90 m2
Spiżarka 3.10 m2
Klatka schodowa 4.90 m2
Łazienka 4.70 m2
Pokój 10.90 m2
Salon z jadalnią 30.90 m2
Hol 8.40 m2
Pokój 10.00 m2
Pokój 11.20 m2
Poddasze 54 m2
Pokój 8.55 m2
Łazienka 3.00 m2
Pokój 7.50 m2
Pom.gospodarcze 1.20 m2
Garderoba 1.20 m2
Garderoba 2.15 m2

Dlaczego warto wybudować dom Erdol?

Gwarancja ceny

Podpisz umowę i już dziś zyskaj pewność, że koszty budowy Twojego domu nie zmienią się do czasu zakończenia prac. Ponadto, otrzymasz od nas aż 30 lat gwarancji na wybudowany dom!

Wsparcie specjalistów

Będziemy z Tobą w każdym etapie budowy domu – od pierwszego kontaktu po odbiór kluczy, dzięki czemu cały proces przebiegnie sprawnie i bezstresowo. Możesz liczyć na nasze wsparcie zawsze wtedy, kiedy tego potrzebujesz!

Szybki czas budowy

Twój dom może powstać nawet w kilka tygodni od podpisania umowy! Wykorzystywane przez nas technologie pozwalają na stworzenie wyjątkowego domu o wysokiej jakości w krótkim czasie bez wzrostu ceny.

Oszczędności przez lata

Twój dom będzie tani nie tylko w budowie, ale też w utrzymaniu! Możesz oszczędzać na rachunkach za prąd i ogrzewanie inwestując w instalację fotowoltaiczną i system rekuperacji – ciepło nie ucieknie z domu, a Ty zyskasz spokój i niezależność.

Podobne oferty

Nowoczesna stodoła, czyli dom ERDOL N w wersji parterowej 124 mkw. lub z poddaszem użytkowym 222 mkw.

Dom parterowy 82 mkw. lub z poddaszem użytkowym 130 mkw. Posiada 2 sypialnie na parterze, większy salon oraz 2 sypialnie na poddaszu.

Nowoczesny model domu parterowego 104 mkw. z dachem czterospadowym i tarasem w podcieniu.

Obserwuj nas