NOWOŚĆ! ERDOL 104

Opis

Zadzwoń do nas

Zadzwoń i umów spotkanie, by porozmawiać o tym projekcie!
724 240 710

ERDOL 104 to dom o powierzchni 104 m², w którym znajdziesz miejsce na wszystko, czego potrzeba do wygodnego życia. Budynek ma prostą, a zarazem efektowną formę zwieńczoną czterospadowym dachem. Układ pomieszczeń został dokładnie przemyślany, aby optymalnie wykorzystać całą dostępną przestrzeń. Co ważne, taras budynku posiada podcień, pod którym można się schować przed słońcem lub w czasie deszczu. Istotny dla przyszłych mieszkańców może być także fakt, iż dom ten posiada 2 łazienki, co zdecydowanie ułatwia codzienne funkcjonowanie zwłaszcza przy większej liczbie domowników. Parterowy ERDOL 104, jak wszystkie nasze projekty, powstał z myślą o życiu w zgodzie z naturą, dlatego nie brakuje w nim energooszczędnych rozwiązań.

Projekt ERDOL 104 w wybranej konfiguracji posiada dach czterospadowy bez poddasza użytkowego o kącie nachylenia 30 stopni oraz wyposażony jest w stolarkę PVC firmy EUROCOLOR SYNEGO na profilu marki REHAU o szerokości 80mm.

erdol 104 rzut parteru
Parter 104 m2
Pokój 1 12.08 m2
Pokój 2 12.24 m2
Sypialnia 13.98 m2
Salon/jadalnia 31.18 m2
Kuchnia 8.83 m2
Pom. gospodarcze 5.87 m2
Wiatrołap 4.48 m2
Łazienka 6.35 m2
WC 2.59 m2
Hol 6.45 m2
Strych (po podłodze) 25.20 m2

Dlaczego warto wybudować dom Erdol?

Gwarancja ceny

Podpisz umowę i już dziś zyskaj pewność, że koszty budowy Twojego domu nie zmienią się do czasu zakończenia prac. Ponadto, otrzymasz od nas aż 30 lat gwarancji na wybudowany dom!

Wsparcie specjalistów

Będziemy z Tobą w każdym etapie budowy domu – od pierwszego kontaktu po odbiór kluczy, dzięki czemu cały proces przebiegnie sprawnie i bezstresowo. Możesz liczyć na nasze wsparcie zawsze wtedy, kiedy tego potrzebujesz!

Szybki czas budowy

Twój dom może powstać nawet w kilka tygodni od podpisania umowy! Wykorzystywane przez nas technologie pozwalają na stworzenie wyjątkowego domu o wysokiej jakości w krótkim czasie bez wzrostu ceny.

Oszczędności przez lata

Twój dom będzie tani nie tylko w budowie, ale też w utrzymaniu! Możesz oszczędzać na rachunkach za prąd i ogrzewanie inwestując w instalację fotowoltaiczną i system rekuperacji – ciepło nie ucieknie z domu, a Ty zyskasz spokój i niezależność.

Obserwuj nas