Eco Barytowa – nowoczesne, wolnostojące domy 130 m2 na dużych działkach w Łodzi

Opis

Nowe domy jednorodzinne na kameralnym i spokojnym osiedlu w Łodzi

Nasze energooszczędne domy znajdują się w Łodzi przy ulicy Barytowej (przy ul. Okólnej), gdzie udało nam się uzyskać pożądany balans pomiędzy ciszą i spokojem, a utrzymaniem komunikacji z centrum. Okolica jest bardzo przytulna ze świetnymi trasami spacerowymi / biegowymi i dużą ilością przestrzeni.

Działka

Każdy z trzech wolnostojących domów posadowiony jest na bardzo wygodnej, dużej działce o powierzchni 960m2, 980m2 i 1060m2. Te gabaryty pozwolą bez problemu na zorganizowanie garden party, umieszczenie basenu, trampoliny, domku narzędziowego oraz aranżacji ogrodu.
Każda działka ogrodzona jest ogrodzeniem panelowym metalowym, ocynkowanym, wypalanym, malowanym proszkowo na płytach prefabrykowanych. Front ogrodzeniem metalowym z bramą przesuwną i furtką (automatyka we własnym zakresie). Przed domem wygodny podjazd wraz z opaską wokół domu. Od strony wypoczynkowej wygodny taras.
Dodatkowo aby ułatwić korzystanie z ogrodu, każdy dom posiada zewnętrzny kran wody ogrodowej oraz wyprowadzone instalacje na napęd do bramy, furtę oraz gniazdo zewnętrzne. Światłowód w trakcie podłączania

Domy oddawane będą w II kwartale 2024 roku

Naszymi priorytetami są elementy praktyczne użytkowania domów przez mieszkańców.
• Solidny. Nasze domy zostały zbudowane z wykorzystaniem nowoczesnej technologii prefabrykowanej gwarantującej wysoką precyzję wykonania. Budynki powstały na bazie szkieletu drewnianego w konstrukcji z drewna KVH, które ma dużo większą wytrzymałość i nie podlega skręcaniu. Poszycia ścian wykonane zostały z płyty Fermacell mającej wysoką odporność ogniową, wodoszczelność oraz wytrzymałość – są to płyty konstrukcyjne. Dodatkowo konstrukcja budynku została dociążona dachówką cementową Braas (Celtycka Lumino). Budynki posadowione zostały na płytach fundamentowych w celu zapewnienia lepszej izolacji a w konsekwencji obniżenia kosztów ogrzewania. Domy posiadają również gwarancję na konstrukcję na okres 30 lat.

• Ciepły, ekonomiczny, ekologiczny i bezobsługowy. Dom mieści się w charakterystyce energooszczędnej. Zamontowano w nim pompę ciepła Panasonic All in One oraz mechaniczną wentylację z odzyskiem ciepła w postaci rekuperatora.Sprzęty klasy premium. To rozwiązanie pozwala też chłodzić dom w upalne dni oraz zapewnia zawsze czyste powietrze bez alergenów wewnątrz. Nie ma żadnych kaloryferów-w całym domu jest rozprowadzone tylko ogrzewanie podłogowe.
Zastosowano w nim trzyszybową stolarkę okienną w standardzie budynków pasywnych (wsp.U=0,78W/m2K) Eurocolor na profilach Rehau oraz okna dachowe Velux na ciepłym montażu BDX.
W praktyce oznacza to termiczny komfort w mroźne zimy i upalne lata z niskim zużyciem energii. Dodatkowo dach przygotowany jest od razu pod instalację PV wraz z zamontowanymi już rozdrabniaczami śniegu.  Do budynku doprowadzona jest woda miejska z wodociągu. Mieszkając tu nie będziecie Państwo mieli problemów ze studzienkami, jakością wody, filtrami czy zapychaniem urządzeń.

Podsumowanie

3 domy jednorodzinne na dużych ogrodzonych działkach z pełną infrastrukturą.
Powierzchnia całkowita każdego budynku to 130 m2 na dwóch kondygnacjach, tzn. parter + poddasze użytkowe. Na tej powierzchni zaprojektowaliśmy:
4 wygodne i ustawne sypialnie
2 funkcjonalne łazienki
duży salon z jadalnią i wyjściem do ogrodu
jasną i przestronną kuchnię z oknem
pom. techniczne/spiżarnię
wiatrołap i klatkę schodową

Jeśli chcecie też Państwo porozmawiać o elementach technicznych – jesteśmy do dyspozycji.
Transakcja bezpośrednia, zakup zwolniony z 2% podatku PCC.

Dom w stanie deweloperskim na działce 980m2 – cena 1.050.000zł

Zapraszamy do kontaktu i umawiania spotkań na terenie inwestycji! tel. 724 240 710 | tel. 533 161 619

Uwaga: oferta sprzedaży budynku nr 3 jest nieaktualna.

Kontakt

Obserwuj nas