ZBUDUJEMY TWÓJ DOM

Budujemy dla Was prefabrykowane domy szkieletowe z materiałów najwyższej jakości i tylko renomowanych firm w kontrolowanych fabrycznie warunkach. Każdy dom jest prefabrykowany w naszej hali w fabryce producenta, dzięki czemu proces budowy przebiega bardzo szybko i sprawnie, a domy są wykonane niewiarygodnie precyzyjnie. Dopracowane realizacje zapewniają wysoki komfort użytkowania i pozwalają ograniczyć do minimum koszty eksploatacji.

Nasze domy to gwarancja najwyższej jakości i bezpieczeństwa na długie lata. Na wybudowany przez nas dom dostajesz aż 30 lat gwarancji!

Wybierz wymarzony dom i przystosuj go do swoich potrzeb w naszym konfiguratorze! Możesz też porozmawiać z naszym Doradcą ds. budowy domu i dowiedzieć się o wiele więcej o naszej ofercie.
Jako Autoryzowany Partner budujemy dla Was razem z Box Haus – właścicielem marki Erdol Haus. Ekologiczne, komfortowe, wygodne i nowoczesne domy prosto z fabryki. Zadzwoń – chętnie pomożemy!

OD PROJEKTU DO REALIZACJI

Skontaktuj się z nami już teraz, poznaj ofertę i zamieszkaj w swoim domu nawet za kilka tygodni! Przekonaj się, że wymarzony dom jest w Twoim zasięgu szybciej niż myślisz!