Opis

Dom parterowy 97 mkw. lub z poddaszem użytkowym 151 mkw.

Dom ERDOL 3XL to projekt dla osób, które pragną mieć więcej wygodnej przestrzeni na co dzień. Dom w tej wersji to wydłużony ERDOL 3, dzięki czemu udało się zwiększyć powierzchnię salonu oraz wygospodarować osobną klatkę schodową (dla wersji z poddaszem użytkowym) lub dodatkowe pomieszczenie gospodarcze/drugą łazienkę (dla wersji parterowej). Jeśli zależy Ci na większym metrażu, ten projekt jest idealny dla Ciebie. Występuje w dwóch wersjach powierzchni:

97 m² w wersji parterowej (kąt nachylenia dachu 25 stopni)

151 m² w wersji z poddaszem użytkowym (kąt nachylenia dachu 35 stopni) – poddasze do własnej aranżacji, zaprezentowane rzuty poddasza są przykładowe.

Zastosowane w nim nowoczesne technologie i ekologiczne rozwiązania, sprawiają, że jest to dom energooszczędny, który funkcjonuje w harmonii z naturą. Do budowy wykorzystuje się drewno KVH stanowiące podstawę całej konstrukcji. Odpowiednio dobrane materiały izolacyjne sprawiają, że dom chroniony jest przed stratami ciepła. Istnieje możliwość wykorzystania spiżarni jako pomieszczenie techniczne z wejściem od strony wiatrołapu – wszystkie nasze budynki mają w ścianie od strony wiatrołapu przygotowane miejsce montażu drzwi, które można wstawić po usunięciu płyt zamykających przejście.

Jeśli chcesz zobaczyć ten dom na żywo – zadzwoń i umów spotkanie na naszych budowach!

Zapytaj o ofertę

Podobne oferty

Dom parterowy 82 mkw. lub z poddaszem użytkowym 130 mkw.

Zapytaj o możliwość budowy innego projektu! Masz inny pomysł na dom? Zależy Ci na szybkiej

Obserwuj nas