Opis

Dom parterowy 68 mkw. lub z poddaszem użytkowym 107 mkw.

Dom ERDOL 2 to kompaktowy dom dla rodziny i jeden z naszych najbardziej rozchwytywanych projektów.

Występuje w dwóch wersjach powierzchni:

68 m² w wersji parterowej (kąt nachylenia dachu 25 stopni)

107 m² w wersji z poddaszem użytkowym (kąt nachylenia dachu 35 stopni) – poddasze do dowolnej aranżacji, zaprezentowane rzuty poddasza są jedynie propozycją.

Ten dom został zaprojektowany tak, aby na kompaktowej przestrzeni zapewnić wygodę oraz wszystko to, co w codziennej przestrzeni jest najważniejsze. Wersja parterowa idealnie sprawdzi się jako dom dla singla lub pary, a opcja z poddaszem użytkowym zaspokoi potrzeby 4-5 osobowej rodziny.

Zastosowane w nim nowoczesne technologie i ekologiczne rozwiązania sprawiają, że jest to dom energooszczędny, który funkcjonuje w harmonii z naturą. Do budowy wykorzystuje się drewno KVH stanowiące podstawę całej konstrukcji. Odpowiednio dobrane materiały izolacyjne sprawiają, że dom chroniony jest przed stratami ciepła. Istnieje możliwość wykorzystania spiżarni jako pomieszczenie techniczne z wejściem od strony wiatrołapu – wszystkie nasze budynki mają w ścianie od strony wiatrołapu przygotowane miejsce montażu drzwi, które można wstawić po usunięciu płyt zamykających przejście.

Jeśli chcesz zobaczyć ten dom na żywo – zadzwoń i umów spotkanie na naszych budowach!

 

Zapytaj o ofertę

Podobne oferty

Domy na zgłoszenie:
parterowy 59 mkw. lub z poddaszem użytkowym 90 mkw.

Dom parterowy 82 mkw. lub z poddaszem użytkowym 130 mkw.

Obserwuj nas