Opis

Domy na zgłoszenie: parterowy 59 mkw. lub z poddaszem użytkowym 90 mkw.

Dom ERDOL 1 to dom na zgłoszenie. Występuje w dwóch wersjach powierzchni:

59 m² w wersji parterowej (kąt nachylenia dachu 25 stopni)

90 m² w wersji z poddaszem użytkowym (kąt nachylenia dachu 35 stopni) – poddasze do dowolnej aranżacji, zaprezentowane rzuty poddasza są jedynie propozycją.

Ten dom to niewielka, ale bardzo wygodna przestrzeń, która idealnie sprawdzi się jako alternatywa dla mieszkania w bloku, dom dla singla, pary lub rodziny 2+1. Może też być idealnym rozwiązaniem na działkę letniskową (jest to dom całoroczny). Niewielkie rozmiary sprawiają, że jest szybki w budowie (montaż w 2 dni), tani i łatwy w utrzymaniu.

Zastosowane w nim nowoczesne technologie i ekologiczne rozwiązania sprawiają, że jest to dom energooszczędny, który funkcjonuje w harmonii z naturą. Do budowy wykorzystuje się drewno KVH stanowiące podstawę całej konstrukcji. Odpowiednio dobrane materiały izolacyjne sprawiają, że dom chroniony jest przed stratami ciepła. Istnieje możliwość wykorzystania spiżarni jako pomieszczenie techniczne z wejściem od strony wiatrołapu – wszystkie nasze budynki mają w ścianie od strony wiatrołapu przygotowane miejsce montażu drzwi, które można wstawić po usunięciu płyt zamykających przejście.

Jeśli chcesz zobaczyć ten dom na żywo – zadzwoń i umów spotkanie na naszych budowach!

 

Zapytaj o ofertę

Podobne oferty

Dom parterowy 68 mkw. lub z poddaszem użytkowym 107 mkw.

Zapytaj o możliwość budowy innego projektu! Masz inny pomysł na dom? Zależy Ci na szybkiej

Obserwuj nas