Eco Barytowa – nowoczesne domy energooszczędne 130 mkw.

Opis

Nowe domy jednorodzinne na kameralnym i spokojnym osiedlu deweloperskim w Łodzi

Nasze energooszczędne domy znajdują się w Łodzi przy ulicy Barytowej (przy ul. Okólnej), gdzie udało nam się uzyskać pożądany balans pomiędzy ciszą i spokojem, a utrzymaniem komunikacji z centrum. Okolica jest bardzo przytulna ze świetnymi trasami spacerowymi / biegowymi, dużą ilością przestrzeni.

Działka

Inwestycja Eco Barytowa składa się z trzech wolnostojących domów, a każdy z nich posadowiony jest na bardzo wygodnej, dużej działce o powierzchni 960 m2, 980 m2 i 1060 m2. Te gabaryty pozwolą bez problemu na zorganizowanie garden party, umieszczenie basenu, trampoliny, domku narzędziowego oraz aranżacji ogrodu.
Każda działka ogrodzona jest ogrodzeniem panelowym metalowym, ocynkowanym, wypalanym, malowanym proszkowo na płytach prefabrykowanych (nie z marketu). Front z ogrodzeniem metalowym z bramą przesuwną i furtką (automatyka we własnym zakresie). Przed domem wygodny podjazd wraz opaską wokół domu. Od strony wypoczynkowej wygodny taras. Dodatkowo, aby ułatwić korzystanie z ogrodu, każdy dom posiada zewnętrzny kran wody ogrodowej oraz instalację elektryczną na napęd do bramy, furtkę i gniazdo zewnętrzne. Światłowód w trakcie podłączania.

Domy oddawane będą w II kwartale 2024 roku

Nowoczesne, wygodne, komfortowe, ciepłe, ekologiczne i praktycznie bezobsługowe domy w stanie deweloperskim premium na fantastycznych działkach z pełną infrastrukturą techniczną. Naszymi priorytetami są elementy praktyczne użytkowania domów przez mieszkańców. Nasze domy zostały zbudowane z wykorzystaniem technologii prefabrykowanej gwarantującej wysoką precyzję. Zawodowo zajmujemy się budową domów, dzięki czemu wiemy, że wszystko zostało wykonane prawidłowo (domy posiadają również 30 lat gwarancji na konstrukcję).

Ciepły, ekonomiczny, ekologiczny i bezobsługowy dom mieści się w charakterystyce energooszczędnej. Zamontowano w nim pompę ciepła Panasonic All in One oraz mechaniczną wentylację z odzyskiem ciepła w postaci rekuperatora. Sprzęty klasy premium. To rozwiązanie pozwala też chłodzić dom w upalne dni oraz zapewnia zawsze czyste powietrze bez alergenów wewnątrz. Nie ma żadnych kaloryferów – w całym domu jest rozprowadzone tylko ogrzewanie podłogowe.

Zastosowano trzyszybową stolarkę okienną w standardzie budynków pasywnych (wsp.U=0,78W/m2K) Eurocolor na profilach Rehau oraz okna dachowe Velux na ciepłym montażu. W praktyce oznacza to termiczny komfort w mroźną zimę i upalne lato, a rachunkami nie trzeba będzie się przejmować. Dodatkowo dach przygotowany pod instalację PV wraz z zamontowanymi już rozdrabniaczami śniegu.  Do budynku doprowadzona jest woda miejska z wodociągu. Mieszkając tu nie będziecie Państwo mieli problemów ze studzienkami, jakością wody, filtrami czy zapychaniem urządzeń.

Podsumowanie

3 domy jednorodzinne na dużych ogrodzonych działkach z pełną infrastrukturą.
Powierzchnia całkowita każdego budynku to 130 m2 na dwóch kondygnacjach, tzn. parter + poddasze użytkowe. Na tej powierzchni zaprojektowaliśmy:
4 wygodne i ustawne sypialnie
2 funkcjonalne łazienki
duży salon z jadalnią i wyjściem do ogrodu
jasną i przestronną kuchnię z oknem
pom. techniczne/spiżarnię
wiatrołap i klatkę schodową

Jeśli chcecie też Państwo porozmawiać o elementach technicznych – jesteśmy do dyspozycji.
Transakcja bezpośrednia, na fakturę VAT – zakup zwolniony z 2% podatku PCC.

Zapraszamy do kontaktu i umawiania spotkań na terenie inwestycji! tel. 724 240 710 | tel. 533 161 619

Kontakt

Obserwuj nas