O NAS

Twój zaufany wykonawca

Jesteśmy ekspertami rynku nieruchomości i branży budowlanej z ponad 15 letnim praktycznym doświadczeniem. Budujemy nowoczesne domy jednorodzinne, osiedla deweloperskie, prowadzimy obsługę sprzedaży i wynajmu nieruchomości. Oferujemy także usługi wykończenia „pod klucz” i remontów. W naszej ofercie znajdziesz:

  • nowoczesne, funkcjonalne i energooszczędne domy prefabrykowane
  • osiedla deweloperskie, gotowe domy na sprzedaż
  • obsługę sprzedaży i wynajmu nieruchomości
  • wykończenia pod klucz i remonty
  • doradztwo inwestycyjne

Skontaktuj się z nami i powiedz, w czym możemy Ci pomóc?

Dlaczego warto wybudować dom Erdol?

Gwarancja ceny

Podpisz umowę i już dziś zyskaj pewność, że koszty budowy Twojego domu nie zmienią się do czasu zakończenia prac. Ponadto, otrzymasz od nas aż 30 lat gwarancji na wybudowany dom!

Wsparcie specjalistów

Będziemy z Tobą w każdym etapie budowy domu – od pierwszego kontaktu po odbiór kluczy, dzięki czemu cały proces przebiegnie sprawnie i bezstresowo. Możesz liczyć na nasze wsparcie zawsze wtedy, kiedy tego potrzebujesz!

Szybki czas budowy

Twój dom może powstać nawet w kilka tygodni od podpisania umowy! Wykorzystywane przez nas technologie pozwalają na stworzenie wyjątkowego domu o wysokiej jakości w krótkim czasie bez wzrostu ceny.

Oszczędności przez lata

Twój dom będzie tani nie tylko w budowie, ale też w utrzymaniu! Możesz oszczędzać na rachunkach za prąd i ogrzewanie inwestując w instalację fotowoltaiczną i system rekuperacji – ciepło nie ucieknie z domu, a Ty zyskasz spokój i niezależność.