Menu Menu

Pewne Domy

Nasz skład:

Jesteśmy młodym, pełnym energii i zapału zespołem, który z entuzjazmem podejmie się każdego wyzwania. Chcemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie, dlatego dbamy o to aby nasza firma składała się z kompetentnych, zaangażowanych i odpowiedzialnych pracowników.

Andrzej Jaśkiewicz

Partner

Menadżer z wykształcenia, handlowiec z pasji, z rynkiem nieruchomości związany od 2002 roku. W PEWNYCH DOMACH odpowiedzialny za strategię, rozwój, oraz obsługę sektora domów. Zwolennik niekonwencjonalnego i kreatywnego podejścia do nieruchomości. Nastawiony na ciągły rozwój, nie znosi stagnacji, wymaga dużo od innych ale jeszcze więcej od siebie. Prywatnie? jakie prywatnie?

Martyna Jaśkiewicz

Partner

Licencjonowany Pośrednik w obrocie nieruchomościami nr 17736. Znakomicie łączy fachową wiedzę z kompetencjami sprzedażowymi, odpowiada za finalizację transakcji biura oraz specjalizuje się w obrocie domami. Tykająca bomba entuzjazmu i pozytywnej energii, przy zachowaniu dokładności i precyzji na poziomie chirurgicznego skalpela. Prywatnie miłośniczka podróży, muzyki na żywo i dobrego wina.

Małgorzata Śmietańska

Specjalista ds.Nieruchomości Rejon: Zgierz

Co powstanie z połączenia ogromnej pasji do nieruchomości, wielkiego talentu handlowego, pracowitości, otwartości na ludzi, optymizmu, poczucia estetyki i odrobiny kobiecej wrażliwości?

Wybuchowa mieszanka i zabójczo skuteczny specjalista zajmujący się Zgierskim rynkiem nieruchomości.

Monika Olechowska

Specjalista ds.Nieruchomosci Mieszkaniowych

Absolwentka Wydziału Humanistycznego Akademii Świętokrzyskiej w Kielcach. Dzięki 10-letniemu doświadczeniu w Paradyż Sp. z o.o. we współpracy z międzynarodowymi firmami, posiada ogromne umiejętności biznesowe. Swój skrajny profesjonalizm i ambicję skutecznie łączy z wysoką kulturą osobistą, uczciwością i empatią. Uwielbia piękne mieszkania, pracę z ludźmi oraz znajdowanie kreatywnych rozwiązań. Klientów zjednuje sobie otwartością, indywidualnym podejściem oraz sumiennością. Mówi w trzech językach obcych:- parla Italiano/ rosyjskim/speaks eanglish. Dodatkowo fantastyczna koleżanka ze świetnym poczuciem humoru i uśmiechem dla każdego.