Menu Menu

Pewne Domy

O PEWNYCH DOMACH...

Siłą biura nieruchomości PEWNE DOMY nie są obietnice a wartości, które umożliwiają nam realizację potrzeb naszych Klientów. Nasz zespół to połączenie różnorodnych talentów, umiejętności, doświadczeń i charakterów ze wspólną pasją do nieruchomości. Ta mieszanka w połączeniu z wypracowanym systemem działania oraz zbiorem profesjonalnych i sprawdzonych narzędzi umożliwia nam efektywną sprzedaż nieruchomości. 

A jak to robimy?...

Nasz system sprzedaży opiera się na dopracowanym przez nas modelu HB-PD bazującym na indywidualnym i kreatywnym podejściu do każdej nieruchomości z wykorzystaniem nowoczesnych specjalistycznych narzędzi i technik. Opracowany przez nas system składa się z trzech głównych działów:

1. Analizy

2. Kreacji

3. Prezentacji

Poszczególne działy składają się z licznych narzędzi mających jeden cel- możliwie szybką i korzystną realizację transakcji powierzonych nam nieruchomości. Dodatkowo wciąż dbamy o podnoszenie naszych kwalifikacji poprzez szkolenia wewnętrzne jak i udział w treningach czy konferencjach zewnętrznych. To dla naszych klientow chcemy być najlepszymi Agentami.

Specjaliści:

PEWNE DOMY to zbiór uzupełniających się kompetencji. Nasi Agenci specjalizują się w poszczególnych rejonach oraz zakresach dotyczących nieruchomości dzięki czemu świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Dla nas żadna nieruchomość nie jest pozycją w systemie.

Skala działania:

Dzięki współpracy z nami znacznie zwiększasz skalę dotarcia do Klientów. Współpracujemy z najpopularniejszymi serwisami ogłoszeniowymi. W oparciu o nasze bogate doświadczenie wybieramy zawsze najefektywniejsze rozwiązania dostosowane do danego ogłoszenia lub Klienta.

Zakres działania:

Jesteśmy nowoczesnym biurem świadczącym usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, w szczególności w zakresach:

- Sprzedaż

- Kupno

- Najem

- Wynajem